DOBRY NAWYK

Dietetyka ze wsparciem psychologicznym

O Gabinecie

Dobra lokalizacja

Gabinet Dobry Nawyk mieści się na ul. Legnickiej 59 A. Bez problemu dojedziesz komunikacją miejską (przystanek Kwiska lub Małopanewska). Na terenie znajduje się również parking.

Łatwy w przygotowaniu

Dobry Nawyk nie jest typową poradnią dietetyczną. Podstawą terapii jest wzbudzanie motywacji do zmiany na trzech płaszczyznach: odżywiania, przekonań i zachowania. Programy odżywiania oparte są na smacznych i łatwych do przygotowaniach potrawach dostosowanych do codziennych obowiązków i preferencji smakowych klientów.

Wyróżniający

Plan odżywiania w odróżnieniu od większości programów kontrolujących wagę nie koncentruje się wyłącznie na dietetyce i utracie masy ciała. Jego unikalność polega na tym, że odnosi się do ciała i umysłu. Program odżywiania składa się z kilku posiłków dziennie. Dieta nie polega na głodówce, tylko na jedzeniu zbilansowanych posiłków, które podkręcają metabolizm.

Stały Kontakt

Specjalista utrzymuje stały kontakt ze swoimi klientami, co  oznacza, że pomiędzy kolejnymi spotkaniami w gabinecie, osoba może się stale konsultować ze swoim specjalistą. Specjalista jest dla  niego wsparciem oraz przewodnikiem. Uczy jak zmieniać na stałe swoje nawyki i czerpać z tego przyjemność, a przede wszystkim cieszyć się wymarzoną sylwetką przez długie lata, bez tzw. efektu jojo.

Grupa Wsparcia

Klienci już po pierwszej wizycie mają możliwość dołączenia do zamkniętej grupy wsparcia. Członkowie grupy dzielą się swoimi doświadczeniami, integrują, wzajemnie się motywują i wspierają.

Nasz Specjalista

mgr inż. Joanna Mulik- Buczma

Jestem absolwentka studiów I i II stopnia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka. Studia z zakresu psychodietetyki odbyłam na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Jestem certyfikowanym Trenerem Personalnym. Swoją wiedzę poszerzam na licznych kursach i konferencjach. Ukończyła także studia pedagogiczne.

Jestem menadżerem kierunku Dietetyka i promocja zdrowia w Uniwersytecie Dolnośląskim DSW.

Prowadzę warsztaty i kursy o tematyce żywieniowej dla przedszkoli, szkół oraz firm o zasięgu ogólnopolskim.

Prywatnie jestem miłośniczką górskich wędrówek oraz kolarstwa górskiego. Od dziecka interesuję się również muzyką.

Certyfikaty_Dyplomy_Świadectwa

Twoje zdrowie jest dużo bardziej ważne niż może Ci się wydawać