DOBRY NAWYK

Dietetyka ze wsparciem psychologicznym

O Gabinecie

W centrum

Dobry Nawyk, to gabinet psychodietetyczny położony w samym centrum Wrocławia. Gabinet mieści się w zabytkowej kamienicy usytuowanej blisko Opery Wrocławskiej i Teatru Lalek.

Łatwy w przygotowaniu

Dobry Nawyk nie jest typową poradnią dietetyczną. Podstawą terapii jest wzbudzanie motywacji do zmiany na trzech płaszczyznach: odżywiania, przekonań i zachowania. Programy odżywiania oparte są na smacznych i łatwych do przygotowaniach potrawach dostosowanych do codziennych obowiązków i preferencji smakowych klientów.

Wyróżniający

Plan odżywiania w odróżnieniu od większości programów kontrolujących wagę nie koncentruje się wyłącznie na dietetyce i utracie masy ciała. Jego unikalność polega na tym, że odnosi się do ciała i umysłu. Program odżywiania składa się z kilku posiłków dziennie. Dieta nie polega na głodówce, tylko na jedzeniu zbilansowanych posiłków, które podkręcają metabolizm.

Stały Kontakt

Specjalista utrzymuje stały kontakt ze swoimi klientami, co  oznacza, że pomiędzy kolejnymi spotkaniami w gabinecie, osoba może się stale konsultować ze swoim specjalistą. Specjalista jest dla  niego wsparciem oraz przewodnikiem. Uczy jak zmieniać na stałe swoje nawyki i czerpać z tego przyjemność, a przede wszystkim cieszyć się wymarzoną sylwetką przez długie lata, bez tzw. efektu jojo.

Grupa Wsparcia

Klienci już po pierwszej wizycie mają możliwość dołączenia do zamkniętej grupy wsparcia. Członkowie grupy dzielą się swoimi doświadczeniami, integrują, wzajemnie się motywują i wspierają.

Nasz Specjalista

mgr inż. Joanna Mulik- Buczma

Absolwentka studiów I i II stopnia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka. Studia z zakresu psychodietetyki odbyła na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Jest certyfikowanym Trenerem Personalnym. Swoją wiedzę poszerza na licznych kursach i konferencjach. Ukończyła także studia dietetyczne i pedagogiczne.

Menedżer kierunku Dietetyka i promocja zdrowia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Nauczyciel akademicki.

Prowadzi warsztaty i kursy o tematyce żywieniowej dla przedszkoli, szkół oraz firm o zasięgu ogólnopolskim.

Certyfikaty_Dyplomy_Świadectwa

Twoje zdrowie jest dużo bardziej ważne niż może Ci się wydawać